Přehled firmy

Firma Gano Excel byla založena v roce 1995 se záměrem přiblížit se a změnit životy lidí na světě, je jednou z předních společností síťového marketingu, která nabízí účinné a užitečné výrobky denní spotřeby na globální úrovni.

Gano Excel pochází z Malajsie, ale získal mezinárodní uznání jako globální lídr ve výzkumu, pěstování, výrobě, distribuci a marketingu inovačních imunologických výrobků světové třídy obsahujících Ganodermu. Gano Excel se zapsal jako "Zrozen být globální" a "Překupník" ve výzkumu, výrobě a marketingu výrobků s obsahem Ganodermy. Za 20 let se Gano Excel přetransformoval z malé začínající firmy na společnost s obratem několika milionů amerických dolarů s mezinárodní sítí ve více než 60 zemích ve světě, což ji dělá největší firmou na světě zabývající se Ganodermou.

Gano Excel pokračuje ve vývoji v oblasti wellness, je průkopníkem inovačního vývoje výrobků s obsahem Ganodermy a stal se značkou s obratem několika milionů amerických dolarů, což ji odlišuje od svých konkurentů.

Gano Excel vytvořil cestu pro mezinárodní komunitu, která si může užívat bezmeznou obchodní příležitost, tak aby si jakýkoliv lidé mohli plnit své sny o zdravějším a bohatším životním stylu počínaje s tímto obchodem s minimální investicí. S usilovnou prací, oddaností, vedením a pozitivními činy jsou distributoři Gano Excelu známí jako nezávislí distributoři, kteří mají příležitost dosáhnout svůj finanční úspěch a zvýšit životní standard i pro své milované. S vyšším příjmem mohou lidé lépe přispívat společnosti a komunitě pomocí jejich vlastních programů společenské odpovědnosti.

V Gano Excelu jsou naší největší silou všichni zainteresovaní. Zakladatel a prezident vštípil silnou kulturu do mysli všech zainteresovaných lidí, že "my jsme rodina" a spolu porosteme při dosahování našich snů.

V Gano Excelu jsme velmi zavázáni a odhodláni poskytovat správné vzdělání a nové obchodní postupy na upevnění znalostí a dovedností každého z našich distributorů, tak aby byli považováni za profesionální síťových marketingové pracovníky. Naším cílem je zaměření se na zkvalitnění zdraví, bohatství a dosažení finanční svobody pro každou rodinu v jakékoli části světa a bez výjimky. Toto je naší základní myšlenkou od založení Gano Excelu a to z prostého důvodu, protože Gano Excel má všechny zdroje, aby to mohl umožnit každému.

Obchodní příležitost Gano Excel je o vytváření zdraví, bohatství a štěstí, tak aby to vedlo k dlouhodobému finančnímu úspěchu. Obchodní příležitost Gano Excelu je vaší příležitostí k získání svobody času, peněz a zdraví.

Příkladné vedení
Vizionářská předpověď, jednota v pohybu

Leow Soon Seng
Zakladatel a prezident
Leong Ting Yu
výkonný ředitel
Ooi Kheng Seng
Spoluzakladatel a výkonný ředitel
Lew Soon Kiak
Spoluzakladatel a výkonný ředitel
Leow Ah Bah
výkonný ředitel

Nejlepší společnost

Gano Excel je jediným poskytovatelem Ganodermy lucidum na světě, který vlastní všechny své výrobní místa. Houby jsou pěstovány a sklízeny uvnitř obrovských klimatizovaných skleníků, kde může být důsledně kontrolována každá částice a kde může být zaručena čistota.

Zaručujeme kvalitu a čistotu v celém procesu od výsadby prvotní spóry až po stůl zákazníka.

Jak to funguje?

  1. Staňte se naším distributorem
  2. Zakupte si naše výrobky
  3. Získejte lukrativní příjem tím, že pomůžete ostatním začít a budovat jejich vlastní obchod

Nyní využijte svoji šanci!

Registrace nového člena Stránka pro členy