Gano Excel Worldwide

Globální obchod Gano Excel International z AmerikyBolivia

Kanada

Kolumbie

Kostarika

Ecuador

Salvador

Guatemala

Mexiko

Panama

Peru

Portoriko

Spojené státy americké

Globální obchod Gano Excel International z AsieBahrajn

Bangladéš

Brunej

Kambodža

Čína

Hongkong

Indie

Indonésie

Kazachstán

Kuvajt

Kyrgyzstán

Laos

Malajsie

Malajsie (Gano Excel Worldwide)

Myanmar

Nepál

Omán

Filipíny

Katar

audská Arábie

Singapur

Tajvan

Tádžikistán

Thajsko

Spojené arabské emiráty

Uzbekistán

Vietnam

Globální obchod Gano Excel International z Austrálie a OceánieGlobální obchod Gano Excel International z EvropyBělorusko

Bulharsko

Česká republika

Dánsko

Estonsko

Finsko

Maďarsko

Irsko

Lotyšsko

Lucembursko

Malta

Norsko

Polsko

Portugalsko

Rumunsko

Slovinsko

Švédsko

Globální obchod Gano Excel International z Asie-EvropaAzerbajdžan

Rusko

Postoj k životnímu prostředí

Záleží nám na životním prostředí, dědictví pro naši další generaci.

Podílíme se na našem závazku k životnímu prostředí. Věříme v důležitost starání se o zem, na které žijeme a povzbuzujeme ostatní k tomu, aby dělali totéž. Dává to dobrý smysl, protože jsme firma, která je závislá na tropickém počasí pro svou plantáž Ganodermy. A jelikož jsme lidé žijící na této zemi, prostě je to ta správná věc.

Udělali jsme první krok
Jako organizace s odpovědností k životnímu prostředí jsme zavedli pěstování tkáňové kultury a 100% organickou metodu na pěstování Ganodermy na naší plantáži. Recyklujeme rýžové slupky, mouku z hnědé rýže a kaučuk ze stromů jako prostředek při pěstování. Dále při pěstování nepoužíváme chemické látky, pesticidy a ani hormony.

Směrem k menší spotřebě obalového papíru
Naše balicí obaly mají viditelný dopad na naši celkovou stopu na životním prostředí a je od nás očekávána lepší snaha o zachovávání životního prostředí. Naším cílem je zredukování užívání papíru v souvislosti s balením. Dennodenně pracujeme na tom, abychom tento náš závazek uskutečnily.

Směrem k 50% bezpapírové administrativě
Naši zaměstnanci se také zajímají o recyklaci. Jako organizace jsme zavázáni redukovat naše administrativní používání papíru pomocí emailů a jiných elektronických způsobů komunikace. Tvrdě pracujeme na tom, abychom používali recyklovaný papír a kontrolovali plýtvání papíru předtím než pokacíte další strom o každých 10 minut.

Zachovávání klimatu
Výzkumy ukazují, že při nejisté změně klimatu budou oblasti s plantážemi přímo dotčeny změnou klimatu. Je to tedy něco, co nebereme na lehkou váhu. Jako příklad našeho závazku naší spoluúčasti v chráněni změny klimatu je, že společně připravujeme strategii změny klimatu. Zahrnuje to i snížení spotřeby energií a vody. V blízké budoucnosti plánujeme modernizovat náš zavlažovací systém na plně elektronicky ovládaný. Je čas vážně naplánovat změnu tohoto systému do pěti let. Tropické lesy obklopující naše plantáže jsou již v našem vlastnictví.

Všichni se toho účastníme
K tomu, abychom mohli dosáhnout našich cílů týkajících se životního prostředí, musíme jednoduše spolupracovat s našimi partnery (zaměstnanci) a s ostatními, kteří s námi spolupracují. Naši zaměstnanci udržují náš obchod. Máme opatření týkající se životního prostředí a programy, které nabádají k odpovědnějšímu chování se k životnímu prostředí, ale na konci dne jsou to právě naši zaměstnanci, kteří vypnou světla a zastaví vodovodní kohoutky.

Naši dodavatelé také hrají svou roli. Za léta našeho působení jsme povzbuzovali našich dodavatelů, aby používali inkoust na rostlinné bázi pro naše balení. Je to skvělý způsob jak uchovávat zdroje před vyčerpáním půdy a kontaminace vody. Stále jsme na cestě k plnění snů naší budoucí generace.

Náš cíl
Vytvoření země zdravějším místem pro život vedle nabídce zdravých výrobků ze "zázračných krále bylin, Ganodermy lucidum".

Nejlepší společnost

Gano Excel je jediným poskytovatelem Ganodermy lucidum na světě, který vlastní všechny své výrobní místa. Houby jsou pěstovány a sklízeny uvnitř obrovských klimatizovaných skleníků, kde může být důsledně kontrolována každá částice a kde může být zaručena čistota.

Zaručujeme kvalitu a čistotu v celém procesu od výsadby prvotní spóry až po stůl zákazníka.

Jak to funguje?

  1. Staňte se naším distributorem
  2. Zakupte si naše výrobky
  3. Získejte lukrativní příjem tím, že pomůžete ostatním začít a budovat jejich vlastní obchod

Nyní využijte svoji šanci!

Registrace nového člena Stránka pro členy